Skip to main content

Chopin en Vacances '2023

 

Wspaniała Edycja „Chopin en Vacances” – Muzyka w Świetnym Wydaniu!

Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu z dumą podsumowuje niezwykle udaną edycję festiwalu muzycznego „Chopin en Vacances”. Przez cały weekend, plenerowa scena Domu Ludowego gościła wybitnych pianistów, wypełniając przestrzeń dźwiękami mistrzów fortepianu i przyciągając miłośników muzyki.

Idealna Pogoda Tworzyła Wyjątkową Atmosferę.

Atmosfera tego muzycznego wydarzenia była wyjątkowa, wspierana przez idealną letnią pogodę. Słoneczne niebo i przyjemny wiatr sprawiły, że każdy koncert stał się nie tylko muzycznym doznaniem, ale również prawdziwym rytuałem kulturalnego spędzania czasu.

Publiczność na Leżakach i Kocykach w Parku.

Jednym z wyjątkowych elementów tej edycji festiwalu była atmosfera relaksu i swobody. Publiczność, licznie przybyła na koncerty, nie tylko zajęła miejsca na ławeczkach, ale także rozkładała się na kolorowych kocykach i wygodnych leżakach rozpostartych w parkowej przestrzeni. To tworzyło niepowtarzalny klimat pikniku muzycznego, gdzie dźwięki fortepianu splatały się z radosnymi rozmowami i uśmiechami.

Organizatorzy Dbali o Komfort Widzów

Widząc entuzjazm i zaangażowanie publiczności, organizatorzy nieustannie dbali o wygodę uczestników. Co chwilę można było zauważyć, jak pracownicy festiwalu donosili dodatkowe krzesełka, by nikt nie musiał rezygnować z udziału w wydarzeniu z braku miejsca. Ta inicjatywa dodatkowo podkreślała otwartość i gościnność tego wyjątkowego festiwalu.

Słynni Pianiści Wystąpili na Scenie Domu Ludowego

Wielkim punktem kulminacyjnym festiwalu były oczywiście recitale słynnych pianistów. Publiczność miała okazję delektować się grą i interpretacjami utworów mistrzów fortepianu. W sobotę, na scenie wystąpili Jan Wachowski, Kszysztof Goliszek, Marek Jeuter, Eryk Parchański, Piotr Tymura i Aleksandra Świgut prezentując niezapomniane emocje dźwiękowe. Natomiast w niedzielę, Michał Oleszak, Franciszek Gąsieniec, Antoni Kawecki, Michał Basista i Aleksandra Dąbek przypomnieli nam, jak piękna może być klasyczna muzyka.

Podsumowanie Udanej Edycji Festiwalu

Zakończona edycja „Chopin en Vacances” pozostawiła po sobie niezapomniane wspomnienia i dźwiękową inspirację. To dowód na to, że muzyka ma niezwykłą moc łączenia ludzi i tworzenia magicznych chwil. Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu dziękuje wszystkim uczestnikom, artystom oraz miłośnikom muzyki, którzy razem stworzyli tę wyjątkową atmosferę.

Do Zobaczenia W Przyszłym Roku!

Już teraz zapraszamy do zaplanowania swojego udziału w przyszłorocznej edycji „Chopin en Vacances”. Będzie to kolejna okazja, by otoczyć się pięknem muzyki i podzielić emocje z innymi miłośnikami fortepianu. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na następnym wyjątkowym muzycznym spotkaniu!