Skip to main content

Wernisaż wystawy malarstwa Anny Brańskiej "Ulotność Chwili"


Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, entuzjastów kultury oraz mieszkańców Supraśla na wystawę malarstwa Anny Brańskiej, zatytułowaną "Ulotność Chwili".

Wystawa będzie trwała od 4 marca do 3 kwietnia, prezentując świat malarstwa Anny Brańskiej. Głównym punktem wystawy będzie wernisaż, który odbędzie się 8 marca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, mieszczącej się przy ulicy Cieliczańskiej 1.

Anna Brańska, to mieszkanka Supraśla, na co dzień nauczycielka angielskiego w szkole średniej. Malarstwo towarzyszy jej od najmłodszych lat. Od pięciu lat skupia się głównie na malarstwie olejnym, eksplorując różne style i techniki. Jej wcześniejsze doświadczenia z farbami akrylowymi i abstrakcyjnym malarstwem znalazły odbicie w obecnej formie artystycznej. Główną specjalizacją Anny Brańskiej jest malarstwo figuratywne, w którym elementy surrealizmu splatają się z inspiracją czerpaną z renesansowych portretów.

Podczas wernisażu będzie również okazja do bliższego poznania artystki, która podzieli się swoimi inspiracjami i procesem twórczym.

Wieczór poprowadzi, Magdalena Sacharewicz Kieda. Nie zabraknie również dźwięków. Na wernisażu wystąpi białostocka pianistka i wokalistka, Karolina Szatkowska.