Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu
start » ... » supraśl » Wydarzenia » www.podlasieslowfest.pl
 
Weekend 15-16 lipca (sobota-niedziela) z Podlasie SlowFest!

Zapraszamy serdecznie na najbliższe wydarzenia podczas Podlasie SlowFest w Supraślu. W sobotę między innymi seans dla dzieci "Zestaw filmów krótkich: przyjaźń" w Domu Ludowym, rezydencja Julii Fiedorczuk "Głośne czytanie dla dzieci" w Liceum Plastycznym i "Wieczór autorski" poetki w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Ponadto spektakl "Dziady, cz.1 i 2" w Teatrze Wierszalina a o godz.20:00 kolacja "Zioła... Natura... Smak" inspirowana spektaklem "wziołowstąpienie". 

W niedzielę rano o godz.10:00 zapraszamy dzieci na seans "Zigzag Kid" w Domu Ludowym a następnie na kolejne spotkanie z Julią Fiedorczuk  "Wspólne czytanie amerykańskich wierszy o przyrodzie". O godz.18:00 zapraszamy na seans "Cień Chamissa, część 3: Kamczatka i Wyspa Beringa a o godz.20:00 "Bóg Niżyński" w Teatrze Wierszalin. 

17 lipca (poniedziałek)
Z samego rana zapraszamy na nowy cykl warsztatów relaksacyjnych "W poszukiwaniu harmonii ciała z oddechem", które odbędą się w Centrum Kultury i Rekreacji. 
Wieczorem o godz.20:00 koncert Karoliny Cichej i Barta Pałygi "Wieloma językami" w Domu Ludowym. 

https://www.facebook.com/events/436200446759025/?acontext=%7B%22ref%22%3A%223%22%2C%22ref_newsfeed_story_type%22%3A%22regular%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

 

Podlasie SlowFest 1 lipca - 17 września 2017 Supraśl


Podlasie SlowFest to interdyscyplinarny festiwal realizujący idee ruchu slow, dający możliwość kontaktu ze sztuką w otoczeniu natury.

SlowFest jest skierowany do osób poszukujących kameralnych wydarzeń kulturalnych, wyciszenia oraz alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Festiwal z założenia ma być rozciągnięty w czasie - przez dwa i pół miesiąca odbywać się będzie jedno lub dwa artystyczne wydarzenia dziennie, co ma sprzyjać uważniejszemu odbiorowi sztuki oraz kontemplacji.

Różne dziedziny twórczości (film, muzyka, teatr, literatura, słuchowiska radiowe, sztuki wizualne) będą współistniały z innymi propozycjami (kulinaria, warsztaty, wycieczki i spacery tematyczne). SlowFest prezentować będzie dorobek niekonwencjonalnych artystów z różnych stron świata, a jednocześnie położy nacisk na współpracę z twórcami z Podlasia i podlaskimi instytucjami kultury oraz aktywne uczestnictwo miejscowej społeczności.

Program.

kalendarz wydarzeń >

dołącz do nas>

Cennik >

Biuletyn Nasza Gmina

informator turystyczny 2015>

Informator turystyczny>

projekt PAFW >

projekt NCK >

projekty PROW >

biblioteki >

prace inwestycyjne >

Gmina Supraśl mała ojczyzna-wielki świat

newsletter >

KOBA partner technologiczny