Rekrutacja rusza 7 czerwca 2021 roku o godzinie 17:00.

𝐊𝐚𝐩𝐢𝐭𝐚𝐧 𝐆𝐮𝐥𝐢𝐰𝐞𝐫 𝐩𝐨𝐰𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐝𝐨 𝐒𝐮𝐩𝐫𝐚𝐬́𝐥𝐚 – 𝐋𝐚𝐭𝐨 𝐰 𝐭𝐞𝐚𝐭𝐫𝐳𝐞+. 𝐏𝐨́ł𝐤𝐨𝐥𝐨𝐧𝐢𝐞 𝐚𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐞.
Stowarzyszenie Teatr OKNO oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu zapraszają dzieci i młodzież w wieku 7-16 lat na wakacyjną przygodę “Lato w teatrze”. Warsztaty są bezpłatne. Odbędą się 𝐰 𝐭𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧𝐢𝐞 𝟐𝟖 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 – 𝟏𝟎 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐫. (𝟗:𝟎𝟎-𝟏𝟓:𝟑𝟎, 𝐳 𝐰𝐲ł𝐚̨𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐞𝐦 𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥) w siedzibie supraskiego Centrum Kultury. Warsztaty są organizowane w ramach programu Lato w Teatrze+, którego operatorem jest Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Zajęcia prowadzone będą przez aktorów, tancerzy oraz artystów plastyków. Udział w nich będzie mogło wziąć 25 osób, które wspólnie z instruktorami stworzą spektakl podsumowujący dwa tygodnie warsztatów.
Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku… Tematem, wokół którego odbędą się warsztaty będzie motyw podróży i poznawania świata. To właśnie tu, w Supraślu w 1784 roku pierwszy raz w języku polskim wytłoczono dzieło pod tytułem „Podróże kapitana Gulliwera w Różne Kraje Dalekie”. Będziemy wspólnie budować opowieść teatralną o podróżach, o dalekich krainach i miejscach, w którym na co dzień mieszkamy, uczymy się, żyjemy. Podczas warsztatów sięgniemy do tekstów Jonathana Swifta, Juliusza Verne, Alfreda Szklarskiego, Kornela Makuszyńskiego, Johna Ronalda Reuela Tolkiena czy Antoine de Saint-Exupéry.
Jeśli lubisz doświadczać, odkrywać, jesteś ciekawy/a świata, interesujesz się teatrem, muzyką, tańcem i literaturą i w dodatku spędzasz wakacje na miejscu, zapraszamy do nas!
‼️‼️‼️
Rekrutacja rusza 7️⃣ czerwca 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ roku o godzinie 1️⃣7️⃣:0️⃣0️⃣. Na stornie➡️ http://www.teatrokno.pl/pages/lwt2021.html ⬅️ pojawi się link do formularza on line. Zapytamy w nim o imię i nazwisko dziecka, wiek, telefon kontaktowy i mail do rodzica oraz o napisanie krótkiej informacje, dlaczego dziecko chce wziąć udział w warsztatach. Odpowiemy w ciągu 48 godzin od zgłoszenia.
‼️‼️‼️
Więcej informacji na www.teatrokno.pl oraz www.ckirsuprasl.com,
Lato w teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu
Warsztaty zostały dofinansowane przez Burmistrza Supraśla