Skip to main content

Piknik & plenerowe spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

We wtorek 14.05.2024. odbyło się wyjątkowe spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki będące jedną z propozycji spęczenia wolnego czasu oferowaną przez
Bibliotekę Publiczną w Supraślu podczas trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
DKK działa dopiero pierwszy rok, ale nic nie stanęło Nam na przeszkodzie, by wspólnie z młodzieżą zorganizować wspaniale ognisko z gitarą, pysznym jedzeniem, owocami i słodyczami.
Jednak na pierwszym miejscu były oczywiście rozmowy o książkach, a nawet specjalne karteczki z pytaniami dotyczącymi ulubionych bohaterów świata filmu i literatury. Rozmawialiśmy też o tematach ważnych dla młodzieży i planach na przyszłość!
Nasz Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki to zdecydowanie coś więcej niż rozmowy o przeczytanych lekturach. To rozmowy o emocjach związanych z bohaterami, fabułą i sięganie do różnych światów literackich.
A oto kilka tytułów, które były omawiane na naszych spotkaniach: „Osobliwy dom Pani Peregrine”, „Gdy słowa zawodzą”, „O chłopcu, który zniknął świat”.
Dołącz do naszego młodzieżowego klubu książki.
Prowadzi Malika Tomkiel- dziennikarka, redaktorka, pisarka, cudowna i ciepła osoba doskonale poruszająca się w obszarze literatury dla młodzieży i nie tylko.
Supraśl. CKiR. 14.05.2024.
Supraśl. CKiR. 14.05.2024.
Supraśl. CKiR. 14.05.2024.
Supraśl. CKiR. 14.05.2024.
Supraśl. CKiR. 14.05.2024.