Skip to main content

Warsztaty Świąteczne

Wielopokoleniowe Świąteczne Inspiracje w naszej gminie.

 

W atmosferze  zbliżających się świąt, Centrum Kultury i Rekreacji po raz kolejny otworzyło swoje drzwi dla wszystkich miłośników radosnej świątecznej twórczości. Coroczne warsztaty bożonarodzeniowe stały się już tradycją łączącą pokolenia. Na naszych warsztatach uczestnicy mieli okazję wykazać się różnymi umiejętnościami artystycznymi. Wypiekanie pierników, dekorowanie ich lukrem, tworzenie bałwanków, ozdób na choinkę, stroików, lampionów – to tylko niektóre z atrakcji, które każdy mógł wykonać.

 

 

 

 

To był czas nie tylko na kreatywną twórczość, ale również na budowanie świątecznej atmosfery. Uczestnicy mogli delektować się zimową herbatą oraz aromatycznym kakao, a w tle rozbrzmiewały kolędy i pastorałki, aby jeszcze bardziej wprowadzić wszystkich w przedświąteczny czas. 

 

 

               

 

 

Powstałe w ten sposób małe arcydzieła staną się nie tylko piękną ozdobą domów, ale także będą świadectwem wspólnego wysiłku i zaangażowania. Wierzymy, że każdy włożony trud stał się częścią większej opowieści – opowieści o radosnym oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Niech ta tradycja nadal trwa, inspirując kolejne pokolenia!