Skip to main content

Wyróżnienie dla CKiR

W pierwszą sobotę grudnia podczas gali „WyTwórcy KULTURY” Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu otrzymało z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego dr Artura Kosickiego i Dyrekcji Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku wyróżnienie i nagrodę za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju kultury w województwie podlaskim.

 

Symboliczny czek i statuetkę w imieniu CKiR odebrał Dyrektor Łukasz Lubicz-Łapiński i kierownik Barbara Nikołajuk. – Po ponad 4 latach pracy w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu mile być docenionym przez Województwo Podlaskie, na sympatycznej gali Instytucji Kultury. Bez takiego zespołu to nie byłoby możliwe, więc cieszę się z nagrody, razem z całą ekipą CKiR.- powiedział Dyrektor CKiR.

To wyróżnienie kierujemy do wszystkich pracowników CKiR, Gminna Pracownia Edukacji Kulturalnej: w Ogrodniczkach,  w Sowlanach, w  Karakulach , w Ciasnem , w Zaściankach i Biblioteki Publiczna w Supraślu wraz jej oddziałami. Bez Was nie byłoby to możliwe! Dziękujemy Wam za WYTwarzanie Kultury.

 

W śród wyróżnionych instytucji z powiatu białostockiego  były również: Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy, Port Kultury Tykocin, Gminne Centrum Kultury w Gródku. W tym dniu uhonorowano także Odznakami Województwa Podlaskiego animatorów i działaczy za wybitny wkład w kulturalny rozwój regionu. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym! Wydarzenie odbywało się w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Całość dopełnił koncert zespołu Lemon.

DT

 

 

Fot. Powiat białostocki

 

Szczęśliwa reprezentacja CKiR tuż po otrzymaniu nagrody