Piknik Rodzinny to kolejna forma spędzenia wolnego czasu na terenie naszej Gminy. Tym razem jednak nieco przekształcona i oprócz występów artystycznych nastawiona na integrację dzieci i rodziców oraz wspólną zabawę.
W tym dniu przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla naszych najmłodszych uczestników jak strefa malucha, po atrakcje dla starszych dzieci jak dmuchane place zabaw, strefa kreatywna, gry i zabawy taneczno-ruchowe, ale także wypoczynkową strefę relaksu rodzica, który będzie miał chwilę, aby w spokoju napić się kawy.
Podczas Pikniku towarzyszyć będą również występy artystyczne : nasze najmłodsze gwiazdy Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Grabówce oraz roztańczone Siostry Ostapczuk, które oprócz znakomitego wokalu porwą Państwa do tańca. Gwiazdą wieczoru będzie “Piękny i Boski Zbyszek Perkowski”.
I coś czego jeszcze nie było : Pokaz w, którym przeniesiemy się w zaczarowany świat Magii i Iluzji
To i wiele innych atrakcji czekać będzie na Państwa 10 września od godziny 14:00 do 18:00 na Pikniku Rodzinnym w Sobolewie.
UWAGA! To jeszcze nie koniec dla amatorów kina dla tych dużych i małych przygotowaliśmy dla Państwa pokaz kinowy o godzinie 19:30 i tam powędrujemy w krainę żółtych ludzików w niebieskich portkach.
Serdecznie Zapraszamy!
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, a Województwo Podlaskie partnerem strategicznym przedsięwzięcia.
https://www.facebook.com/wojpodlaskie